Kontakt

Telefon

Zadzwoń
tel: +48 504 106 925
tel. biuro: +48 (58) 716 24 01

Email

Napisz do nas
ELTECH Dariusz Szyszka

Adres

ELTECH Dariusz Szyszka
ul. Olkuska 83,
81-501 Gdynia

Z uwagi na wyjazdowy charakter pracy nie określamy stałych godzin otwarcia biura. Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny.

Kontakt

Napisz do nas

Usuń

Usuń

Usuń

Usuń

Usuń

Usuń

Usuń

Dodaj kolejny załącznik

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w ramach której znajdą Państwo:

Gwarantujemy wysoką jakość realizowanych prac. Wszystkie zlecenia tworzymy na miarę potrzeb naszych klientów indywidualnie dostosowując wykonanie do oczekiwań i możliwości zleceniodawców. Służymy radą i pomocą w zakresie wykonania szerokiej gamy systemów dozoru oraz instalacji towarzyszących. Jesteśmy zawsze otwarci na koncepcje klientów.

Realizujemy także kompleksowy serwis i naprawę systemów zarówno tych instalowanych przez naszą firmę, jak i tych stworzonych przez innych fachowców. Naszą pracę charakteryzuje rzetelność, terminowość i dążenie do optymalizacji prac względem wymagań klientów.

Działamy na terenie województwa pomorskiego, a przede wszystkim na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu. Nasza firma realizuje także zlecenia pochodzące od Klientów z miejscowości znajdujących się w promieniu 40 km od Trójmiasta, tj. w Rumii, Redzie, Wejherowie, Pruszczu Gdańskim, w Pucku, Władysławowie, Żukowie oraz Kartuzach.