Firma ELTECH działa już ponad 20 lat. Od samego początku działalności, świadczymy usługi w zakresie wykonywania instalacji elektrycznych. Z biegiem czasu i nabywania doświadczenia poszerzyliśmy zakres wykonywanych usług.

Dziś firma ELTECH działa w branży najnowocześniejszych technologii, związanych z elektronicznymi systemami zabezpieczeń. Ponadto automatyką, teleinformatyką, instalacjami teletechnicznymi oraz elektrycznymi.

Wdrażamy zintegrowane systemy, dostosowując je do indywidualnych potrzeb klienta. Podejmujemy się realizacji nietypowych, trudnych technologicznie projektów i zleceń. Nasze rozwiązania systemowe, dostosowujemy do indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych kontrahentów.

           Nasze wieloletnie doświadczenie zostało zbudowane dzięki współpracy  z kontrahentami na polskim i skandynawskim rynku. Prócz bogatego doświadczenia, posiadamy wysokiej klasy przyrządy i narzędzia, niezbędne świadectwa kwalifikacji, licencje oraz certyfikaty.

         Oferujemy urządzenia i rozwiązania systemowe wiodących światowych marek. Wszystko to przekłada się na świadczenie usług z zachowaniem bardzo wysokich standardów, które gwarantują najwyższą jakość wykonania i zadowolenie naszych klientów, które jest dla nas priorytetem.

                    Zapraszamy do współpracy.

             

 

ELTECH - Elektroniczne Systemy Zabezpieczeń

Szanowni Państwo